Młodzi polecają

Tutaj znajdziecie recenzje i odnośniki do tego co zainteresowało, przyciągnęło uwagę i zostało uznane przez naszą młodzież za godne polecenia innym.

Zaglądajcie, a znajdziecie coś, co pojawi się tu
i jest godne zobaczenia i refleksji!!!

RAPER W SUTANNIE

 

Przełącz ocalonych

Modlitwa w drodze

Niebo istnieje naprawdę

Boska interwencja

 

Świąteczny Duch 

Nawrócenie może wydać owoce

https://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/raper-tau-pisze-muzyke-pod-natchnieniem-ducha-swietego,242950.html

Jest to artykuł o Piotrze „Tau” Kowalczyku, który jest raperem śpiewającym o chrześcijaństwie. Jego historia od razu nie była związana z Bogiem dopiero kilka lat temu nawrócił się i naucza o nim.

Wywiad bardzo fajny gdyż pokazuje on, że ludzie, którzy nie mieli wcześniej styczności z Bogiem potrafią się nawrócić i pokazywać bardzo dobry przykład.

poleca: Kacper Kijek

Bóg nie umarł

Josh rozpoczyna studia na jednej z amerykańskich uczelni. W pierwszym semestrze trafia na zajęcia z filozofii prowadzone przez fanatycznego ateistę, profesora Radissona. Wykładowca już na pierwszych zajęciach każe studentom napisać na kartce słynne zdanie Friedricha Nietzschego: „Bóg umarł”, i złożyć pod nim podpis. Ci, którzy tego nie zrobią mogą zrezygnować z zajęć lub… udowodnić, że Nietzsche się mylił. Z całej grupy pierwszorocznych studentów wyzwanie podejmuje tylko Josh. Ma czas do końca semestru, by przekonać słynnego wykładowcę i resztę studentów, że Bóg jednak istnieje. Rozpoczyna się pasjonujący spór, który elektryzuje całą uczelnianą społeczność i sprawia, że odmienia się życie wielu osób…

http://www.cda.pl/video/161534970

poleca: Jakub Gazda

Surferka z charakterem

Film opowiada o trzynastoletniej dziewczynie która wiedzi wręcz idealne życie. Ma pasję, którą jest surfing, niestety pewnego dnia dochodzi do tragedi, która utrudnia jej wykonywanie tego sportu. Jest wierzącą osobą, wypełnioną empatią, dzięki dobrym uczynkom, pomocy oraz wierze w Boga udaje jej się przetrwać, to co ją spotkało i nadal cieszyć się życiem.

https://www.cda.pl/video/9159356

(film oparty na faktach)

poleca: Adrian Firszt

Co zrobiłby Jezus?

Jak zdobyć i utrzymać wiarę