Rocznica 1 Komunii św.

13.06.2021 wraz z dziećmi z klasy 4 przeżywaliśmy rocznicę 1 Komunii św. Była to okazja do wdzięczności Bogu, że mimo czasu pandemii, dzieci miały możliwość przygotować się na przyjęcie Jezusa do swoich serc. Ufam, że widoczna po nich postawa spokoju i dobrych relacji przyjacielskich (w przeciwieństwie do wielu obserwowalnych negatywnych zjawisk wśród dzieci sygnalizowanych  przez psychologów w różnych środowiskach) jest owocem przeżycia tego czasu blisko Jezusa.

Dzisiejszą Ewangelię mówiąca o Królestwie Niebieskim, które nie tylko się rozrasta, ale i daje schronienie wielu, postanowiliśmy wprowadzić w życie i spotkać się chociaż przez chwilę wspólnie z rodzinami na plebanii.

Przy okazji bardzo dziękuję za życzenia i modlitwę za mnie z okazji uczczenia mojego Świętego Patrona.

Post Author: A M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.