Niedziela Świętej Rodziny – 27.12.2020 r.

  1. We czwartek ostatni dzień roku 2020. Zapraszam na godz. 16.00 na dziękczynne nabożeństwo nieszporów z mszą św., za wszelkie łaski otrzymane w całym roku.
  2. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – święto obowiązkowe. Rozpocznijmy ten nowy 2021 rok wraz z Bożą Rodzicielką. Msze św. jak w niedzielę. Z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od mięsa.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W sobotę medytacja o 16.45, różaniec i msza św. z liturgią niedzielną
  4. Po wielu rozmowach podjęliśmy decyzję, że tegoroczne błogosławienie domu zrealizujemy w następujący sposób. Spotkamy się w kościele na wspólnej modlitwie z poszczególnymi odcinkami naszej parafii w przyszłą niedzielę i w święto Objawienia Pańskiego; w niedzielę Strzeszyn o godz. 8.00, dolna wieś Kwiatonowice o 10.00, w Trzech Króli o godz. 8.00 Górna wieś i Bór, a o 10.00 pozostałe części parafii. Po mszy św. będzie wspólne spotkanie oraz modlitwa za rodziny przed Najświętszym sakramentem. Jeśli ktoś nie ma wody święconej w domu proszę przynieść w butelce i będzie poświęcenie
  5. Pragnę bardzo gorąco podziękować wszystkim szczególnie zaangażowanym w ostatnim czasie we wszystkie prace przy naszej świątyni; panu Rafałowi Stężalskiemu, za wykonanie i ufundowanie gabloty na pamiątki po św. Janie Pawle II, Nadleśnictwu i p. Władysławowi Kijek za choinki, rodzicom dzieci kl. 3 i młodzieży za dekorowanie kościoła na święta, wszystkim panom i paniom za pomoc w projektowaniu i początkowym wykonaniu oświetlenia, a szczególnie p. Darkowi Swoszowskiemu z ufundowanie i wykonanie konstrukcji, a p. Zbigniewowi Makowskiemu za projekt i bezpłatną realizację grawerki. LSO i DSM za ładne asysty w liturgii.
  6. Z prasy tradycyjnie Niedziela, Gość Niedzielny (na święta po 10 zł), .

Intencje Mszy św.

28.12 Pn.    po za  + Roman Mulka z int. Dyrekcji i Grona Pedag. SP w Kwiatonowicach

29.12 Wt.   17.00 o powrót do zdr. i opiekę Matki Bożej w rodzinie

30.12 Śr.    17.00          o bł. Boże dla o Tadeusza Chromika

31.12 Czw.          16.00 ++ Eugeniusz i Czesław Bugno

1.01 Pt.                 8.00 + Arkadiusz Pękala w 6 rocz. śm.

10.00          ++ Adam Jarek i Mieczysław Ludwin

15.00          int. własna

2.01 Sob.    17.00          ++ Bolesław, Michał, Antonina Róż

3.01 Niedz.  8.00 + Mieczysław Bajorek z ok. imienin

10.00 z ok. 70 urodzin w podziękowaniu za łaski i prośba o dalsze

15.00 w int. parafii

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.