I Niedziela Adwentu 2.12.2018 r.

  1. Rozpoczynamy Adwent. Niech on będzie dla nas, prawdziwym czasem oczekiwania na narodziny Boga w naszej rzeczywistości. Dla pogłębienia osobistej relacji z Bogiem, zapraszam serdecznie wszystkich na codzienne roraty, nie tylko dzieci, ale w miarę możliwości wszystkich. Niech to będzie codzienna chwila oddechu duchowego. Dzieci zachęcam do przychodzenia z lampionami, a na pamiątkę będą zbierać magnesy i losować figurkę. Losowanie będzie się odbywało z pośród samodzielnie wykonanych ozdób choinkowych, z wypisanymi postanowieniami i dobrymi uczynkami, które na święta ozdobią jedną z naszych choinek w kościele.
  2. W naszej parafii oddajemy cześć Jezusowi miłosiernemu piątkową koronką i doświadczamy wielu łask Bożego miłosierdzia. Aby była możliwość częstszego wypraszania łask tą modlitwą, podjęliśmy decyzję z Radą Duszpasterską, że niedzielną mszę św. popołudniową przeniesiemy od następnej niedzieli na godzinę 15.00, a godzinę miłosierdzia rozpoczniemy 15 min. wcześniej, wspólnie odmawiając Koronkę.
  3. We wtorek zapraszam Caritas na wspólne spotkanie po mszy św.
  4. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 8.00 i 17.00
  5. W tym tygodniu I Czwartek i Piątek miesiąca. Spowiedź w codziennie od 16.00. do chorych tradycyjnie pojadę w piątek od 9.00
  6. W sobotę o 9.00 zbiórka LSO i DSM. Dzwonili z sekretariat św. Mikołaja czy zasługują na pamięć J

Intencje Mszy świętych

3.12 Pn.           17.00            + Stanisław Bajorek z int. siostry Alfredy

4.12 Wt.           17.00 + Stanisław Bajorek z int. Joanny Bogdan

5.12 Śr.           17.00 w int. ks. Andrzeja z int. rodziców

6.12 Czw.         17.00  ++ Stefania i Jan Kukla, Helena, Antonina Stanisław Bugno

7.12 Pt.                      17.00 w int. uczestników pogrzebu + Stanisław Bajorek z int. żony
i dzieci w podziękowaniu za msze św. i modlitwę

8.12 Sob.          17.00 ++ Antoni i Waleria Zabawa

9.12 Niedz.      8.00   + Maria Gryboś

10.00 ++ Maria i Tadeusz Pabisiński z ok. imienin Marii

15.00           za parafian

 

Poza parafią msze św. gregoriańskie za + Marię Jarek

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.