Wielbi dusza moja – Dziękczynienie za zbiory

Wpatrując się w Niebo którego Królową jest Matka Jezusa i nasza, dziękowaliśmy Bogu, za obfitość tegorocznych plonów i za Jego wielki miłosierdzie, którego doświadczyliśmy, gdy omijały nas wszystkie nawałnice. Szczególnie mając gospodarstwo rolne, czy nawet najmniejszy ogródek doświadczamy jak wszystko zależy od Bożej Opatrzności. Jesteśmy wdzięczni za każdy piękny kwiat i owoc, tym bardziej, gdy słyszymy jak w wielu miejscach, żywioły poniszczyły to, nad czym się człowiek natrudził. Jak Maryja chcemy wyśpiewać „Wielbi dusza moja Pana, za wielkie rzeczy, które mi uczynił.”

Oprawie muzycznej i wszystkim, którzy pięknymi bukietami, wieńcem i dekoracjami wyrazili tę wdzięczność niech BÓG BŁOGOSŁAWI NA WSZELKIE SPOSOBY.

Post Author: Antoni Mulka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.