17 Niedziela Zwykła 5.08.2018 r.

1. Witam wszystkich serdecznie po urlopach i w trakcie. Nie zapominajmy o wielkie dobroci Boga. Ja bardzo dziękuję ks. Marcinowi za zastępstwo i opiekę duchową nad parafią, a wszystkim za wszelkie formy troski o kościół.
  2. W poniedziałek Święto Przemienienia Pańskiego. Msza św. o godz. 7.00. w środę św. Dominika, w czwartek św. Teresy Benedykty od Krzyża, w piątek św. Wawrzyńca patron parafii Zagórzany – odpust w niedzielę, w sobotę św. Klary. Solenizantom życzę wielu łask i opieki świętych patronów.
  3. Przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie modlił się i głosił Słowo Boże ks. Grzegorz Trojan wieloletni misjonarz w Brazylii i Peru.
  4. Zbliża się święto Wniebowzięcia NMP, jest to czas podziękowań za zbiory, które chyba w tym roku są u nas szczególne. Pomyślmy jak wyrazimy Bogu naszą wdzięczność, że nas uchronił od nieszczęść, które tak bardzo dotknęły inne rejony czy kraje.
  5. Przewodnik grupy pielgrzymkowej św. Świerada nr 14 informuje, że 12.08. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne i możliwość ostatecznych zapisów na PPT.
  6. Zarząd Honorowych Dawców Krwi działający przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kwiatonowicach serdecznie zaprasza do akcji oddawania krwi, która ma miejsce, w godzinach 9 – 12 w budynku naszej szkoły.
  7. Zachęcam do czytania prasy, mamy Gościa Niedzielnego i Niedzielę a dal dzieci Promyczek.
  8. Dziękuję za ofiary składane na tacę oraz na remont i sprzątanie kościoła.

Intencje Mszy świętych

6.08 Pn.    7.00     + Józef Wilczkiewicz w 13 rocz. śm. oraz zmarłych rodziców

7.08 Wt.    18.00   w int. Antoniego z ok. 1 rocz. urodzin

8.08 Śr.     18.00   + Józef i Jerzy Jarek z int. rodziny z Wrocławia