XV NIEDZIELA ZWYKŁA 15.07.2018 r.

1. Dziś XV Niedziela Zwykła. Msze Święte o 8.00, 10.00 i 16.00. U naszych sąsiadów
    w Moszczenicy odpust parafialny.
  2. W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
  3. W środę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, a po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Składka w przyszłą niedziele przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  5. Również w przyszłą niedzielę, z racji przypadającego w kolejnym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów. Tradycyjnie przy tej okazji będzie zbiórka do puszek na zakup środków transportu dla misjonarzy, której patronuje Miva Polska, zachęcając do przeznaczenia 1 grosza za każdy bezpiecznie przejechany kilometr.
  6. Zbliża się czas XXXVI Pieszej Pielgrzymki z Tarnowa na Jasną Górę. Zachęcam do udziału
    w tych rekolekcjach w drodze, które będą trwały w dniach 17-25 sierpnia. Zapisy w zakrystii.
  7. Zapraszam do nabycia Promyczka Dobra w zakrystii, oraz Gościa Niedzielnego i Niedzieli, które są na szafkach przy wyjściu z kościoła.
  8. Dziękuję z serca za ofiary składane dziś na tace, a które przeznaczone są na inwestycje w naszej świątyni. Bóg zapłać.

Msze święte:

16 VII Pon. 18.00    1. + Emilia Róż i zmarli Rodzice.

1.             + Helena Ignar w 7 dzień po śmierci od córki Marii z rodziną.

17 VII Wt.   18.00   1. + Zofia Lenar w 7 rocznicę śmierci z intencji siostry.

1.   + Alfred Jarek od syna Krzysztofa.

18 VII Śr.     18.00  1. + Stanisława (Ona) i Edward Bugno w 25 r. śmierci Edwarda.

1.   + Zofia i Józef Dziadzio.

19 VII Czw. 18.00   + Stefania Wacławik z int. koleżanek z KGW synowej Krystyny.

20 VII  Pt.    18.00   + Czesław Dąbrowski.

21 VII Sob.   14.00   Ślub

18.00   + Józef i Stefania Majewscy.

22 VII Nd.      8.00   1. + Krzysztof Czocher.

1. W intencji Krzysztofa i Jego Rodziny, o zdrowie, potrzebne łaski i szczególną
        opiekę Maryi Królowej Rodzin i Patrona, św. Krzysztofa.

10.00   + Władysława i Władysław Sobolewscy w 5 rocznicę śmierci Władysławy.

16.00   Za Parafian.

Ks. Proboszcz poza parafią:

16 VII Pon.     + Władysław Gruszczyński od Uli, Piotra i Gabrysi Poznańskich.

17 VII Wt.      + Władysław Gruszczyński od Jurka z dziećmi.

18 VII Śr.        + Władysław Gruszczyński od Krystyny i Andrzeja Wacławik.

19 VII  Czw.   + Władysław Gruszczyński od Marka i Anny Żegleń.

20 VII Pt.        + Władysław Gruszczyński od sąsiadów Ciuliszów.

21 VII Sob.     + Władysław Gruszczyński od kolegów Szymczyków zięcia Damiana.

22 VII Nd.      + Władysław Gruszczyński od swatów Ciulisów z Moszczenicy.